F. Malovaného-zviera-túlavé

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený

Po Juhu sa už niekoľko dní (možno týždeň) potuluje tento psík. Neviete komu patrí? Nevypadá byť nebezpečný, iba opustený.

11. december 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, tento bol odovzdaný príslušníkom MsP, ktorí sa mu budú venovať, ale s odstupom času predmetného psíka na uvedenej lokalite pravdepodobne už nenájdeme. Preto Vás - občanom do budúcnosti požiadam, aby ste podobné prípady nahlasovali hneď, ako sa zistia na Mestskú políciu, aby naši pracovníci mohli ihneď reagovať a psíka odchytiť vtedy, keď sa na uvedenom mieste nachádza. Tento konkrétny podnet považujem za vyriešený.
Kto? MsP Malacky
Kedy? December 2023

Radovan Glembus - vedúci oddelenia preventívnych aktivít
MsP Malacky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania