Ľ. Kukorelliho-dlhodobo odstavené vozidlá-zahraničné vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Sandra 25. februára 2024

Dobrý deň! Toto auto stojí na parkovisku na Ulici Kukorelliho cca.pol roka. Niekto z blízkych ulíc ho priviezol a má ho tam odparkované.

26. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Bude preposlaný na rieěnie Mestskej polícii.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, MsP
Kedy? Marec 2024

Matúš Gelinger
Mesto Malacky
27. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, tento bude odovzdaný príslušníkom, ktorí majú pridelený rajón v tejto lokalite. Príslušníci sa podnetu budú venovať počas služieb vo svojom pridelenom rajóne.
Kto? MsP Malacky
Kedy? Február/marec 2024

Radovan Glembus - vedúci oddelenia preventívnych aktivít
MsP Malacky
13. marec 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, tento bol odovzdaný príslušníkom, ktorí majú pridelený rajón v tejto lokalite. Príslušníci sa podnetu venovali počas služieb vo svojom pridelenom rajóne. Nie každé vozidlo, ktoré je odstavené na parkovisku, musí byť bezodkladne represívne odstránené. Pokiaľ nevykazuje zjavné známky vraku, nie je dôvod, aby sa s každým vozidlom hneď niečo robilo, nakoľko vozidlo môže mať napríklad poruchu, môže čakať na opravu, mohlo byť predané novému majiteľovi a veľa iných okolností, pre ktoré stojí na danom mieste. MsP bohužiaľ nedisponuje potrebnými evidenciami, cez ktoré by bolo možné sa dopátrať zahraničného majiteľa či overiť stav povinných kontrol konkrétneho vozidla. Tak isto mesto nedisponuje ani odťahovou službou, čo v konečnom dôsledku veľmi sťažuje riešenie podobných prípadov. Toto konkrétne vozidlo nevykazuje znaky vraku, ani zjavného masívneho poškodenia. Bude naďalej monitorované, ak by sa jeho terajší status zmenil, pristúpime k ďalším krokom.
Kto? MsP Malacky
Kedy? Marec 2024

Radovan Glembus - vedúci oddelenia preventívnych aktivít
MsP Malacky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania