Ľuda Zúbka-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
Martin Grujbár 25. februára 2024

Ľ. Zúbka pri železiarstve - zaujímavo položená dlažba - ako je krásne previazaná - nový spôsob kladenia ??? Je to technicky v poriadku ? Podľa plánu ?

28. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Bol preposlaný na vyjadrenie útvaru strategického rozvoja.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, Útvar strategického rozvoja
Kedy? Marec 2024

Matúš Gelinger
Mesto Malacky
06. marec 2024

Občan

Ľuda Zúbka-chodník-poškodená dlažba

Ľuda Zúbka.
Dobrý deň prajem.
Takto položená dlažba na chodníkoch nielen na ulici Ľuda Zúbka ale na viacerých miestach.
To kto kládol?
Kto kontroloval tieto práce?
Podľa akého pokládkového plánu výrobcu dlažby to bolo položené?
Úradníci a zodpovední zástupcovia za danú lokalitu si to boli pozrieť?
Za chvíľu sa začne dlažba prepadať v nepreviazaných spojoch a znova z našich peňazí to pôjde na opravu.
Žiadam o nápravu kompetentných.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania