Nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Denisa Michálková 25. februára 2016

Nefunkčné osvetlenie na ulici Martina Rázusa oproti vchodu 3

01. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, ktorý bude riešiť spoločnosť Tekos Malacky, s.r.o. vykonávajúca správu verejného osvetlenia.

Milan Ondrovič, zástupca primátora
01. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, ktorý bude riešiť spoločnosť Tekos Malacky, s.r.o. vykonávajúca správu verejného osvetlenia.

Milan Ondrovič, zástupca primátora
01. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, ktorý bude riešiť spoločnosť Tekos Malacky, s.r.o. vykonávajúca správu verejného osvetlenia.

Milan Ondrovič, zástupca primátora
03. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

.poruchu sme odstránili dňa 27.2.2016. Ďakujeme za Váš podnet.

Ing. Juraj Schwarz
TEKOS, spol. s r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania