Nefunkčné osvetlenie na úľ. 1. mája

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený

Už asi týždeň nefunguje verejné osvetlenie na ul. 1. mája

19. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Bol postúpený spoločnosti Tekos zabezpečujúcej správu verejného osvetlenia mesta.

Matej Farkaš, MsÚ Malacky
20. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa informácií z Tekosu bola lampa opravená.

Matej Farkaš, MsÚ Malacky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.