Dopravné zrkadlo na Ul.1.mája

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Iveta 28. augusta 2017

Dobrý deň, chcem nahlásiť dopravné zrkadlo, ktoré bolo osadené na križovatke ulíc 1.mája a Rázusova ulica. Toto zrkadlo neplní svoju funkciu, pretože pravdepodobne vplyvom vetra bolo otočené.
Ďakujem za skoré vyriešenie.

04. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zabezpečíme správne natočenie a uchytenie zrkadla.

Matej Farkaš, MsÚ
05. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravné zrkadlo bolo napravené a upevnené.

Matej Farkaš, MsÚ
05. september 2017

Iveta

Dobrý deň, ďakujem za skoré vyriešenie môjho podnetu. Ďakujem aj za osadenie dopravného zrkadla, ktoré pomáha vodičom aj cyklistom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania