Zbytočný stĺp na D. Skuteckého

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený

Zaslal: Patrik, 23. októbra 2017

V križovatke na D. Skuteckého a M. Tillnera je za dopravnou značkou stĺp, ktorý už neslúži nanič (nie je ani na ňom lampa) a iba hrdzavie. Bolo by možné ho odstrániť?

25. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Preveríme možnosť odstránenia stĺpa a v prípade, že to bude možné, bude stĺp odstránený.

Matej Farkaš, MsÚ Malacky
23. november 2017

Patrik

Podnet je už vyriešený. Ďakujem.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.