Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Stojiská kontajnerov na sídlisku JUH

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený

Zaslal: Malačan24, 15. novembra 2017

Na viacerých miestach na sídlisku JUH sú nevhodne umiestnené kontajnerové stojiská, najmä na križovatkách ulíc L. Fullu/D. Skuteckého, D. Skuteckého/F. Malovaného a na L. Fullu neďaleko Lekárne. Tieto stojiská sú momentálne umiestnené nevhodne a zaberajú parkovacie miesta (ktorých je nedostatok) a taktiež zasahujú do cesty (prejazd vozidiel). Bolo by možné ich premiestniť (vytvoriť nové stojicko pri ul. D. Skuteckého/L. Fullu/F. Malovaného?

16. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet bol postúpený referátu odpadového hospodárstva.

Matej Farkaš, MsÚ Malacky
08. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol preverený a bola vykonaná obhliadka stojiska za účasti pisateľa podnetu, preverený počet kontajnerov pre obe budovy zdravotníckych zariadení. Pre ambulancie, kaviareň, prevádzka pedikúry je 1100l kontajner stojaci pri budove. Pre druhú budovu sú 3 120l kontajnery, ktoré sú umiestnené vo vyhradenom priestore v budove.




Jana Chválová, MsÚ Malacky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.