Zvýšenie rýchlosti na nadjazde

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
Roman 14. marca 2018

Zvážte zvýšenie rýchlosti z 50km/h na 70km/h od kruhového objazdu pri Tescu minimálne po úroveň Plzenskej reštaurácie, poprípade celý nadjazd. Vodiči tu rýchlosť nedodržiavajú, chodník pre chodcov sa tu nenachádza, cesta je dostatočne široká a koniec-koncov väčšina vodičov na tomto (dostatočne dlhom) úseku rýchlosť nedodržiava)

16. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Referát dopravy prerokuje daný podnet s okresným riaditeľstvom policajného zboru a správcom a vlastníkom komunikácie na dopravnej komisii. Vzhľadom na pohyb cyklistov, občasný pohyb chodcov využívajúcich krajnicu a blízkosť obytnej zástavby má mesto k predkladanému návrhu zdržanlivý postoj, pretože zvýšenie rýchlosti úzko súvisí s vyšším rizikom fatálnych nehôd s nemotorizovanými účastníkmi dopravy a zvyšovaním hladiny hluku z dopravy.

Gabriela Bedard
MsÚ
22. marec 2018

Roman

To nemá zmysel na takom krátkom úseku. Skôr by bolo fajn, keby od diaľnice až po most prešiel pravidelne čistiaci stroj... Celé Malacky majú krajnice dlhodobo neudržiavané!
05. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po prerokovaní podnetu s na dopravnej komisií OR OZ Malacky je výsledkom zamietnutie návrhu na zvýšenie maximálnej povolenej rýchlosti v aktuálnom období v predmetnom úseku cesty II. triedy 503, nakoľko je plánovaná komplexná rekonštrukcia cesty II/503 so zmenou organizácie dopravy.


Chrenko, MsÚ
16. december 2019

Roman

Prosím o opätovné otvorenie podnetu, nakoľko cesta bola zrekonštruovaná a priestor na zvýšenie rýchlosti tam určite je. 50 je na tomto úseku naozaj zbytočná
20. december 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme opätovne preposlali samospráve.
S pozdravom
Administrátorka portálu
26. november 2020

Monika Ježková

Dobrý deň,

prosím administrátora o opätovné zaslanie samospráve.

Ďakujem.
26. november 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania