Poškodená mreža na chodníku na Záhoráckej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Alexandra 16. apríla 2018

Žiadam o nápravu poškodenej mreže chodníku na Záhoráckej ulici pred obchodom s vietnamským tovarom (viď foto) a taktiež žiadam o PREVERENIE STAVU ostatných mriežok na uvedenom chodníku.

16. apríl 2018

Marek

A bolo by treba niečo urobiť aj z osvetlením ktoré je zabudované v chodníku a väčšina svetiel je rozbitá a sú tam iba diery a človek tam môže akurát prísť k úrazu
19. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Spoločnosť Tekos zabezpečila nápravu poškodenej mreže chodníku a zároveň skontrolovala ostatné.

Gabriela Bedard
MsÚ
19. apríl 2018

Alexandra

Dakujem, za rychle riesenie, vcera som videla, ze mreza je opravena.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania