Nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený

Nová led lampa pri garážach vedľa inštalmontu nielenže osvetľuje iba maly priestor (stará lampa osvetlila cely priestor, tato nová led svieti iba bodovo) ale už niekoľko týždňov nesvieti

18. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,
porucha na VO bola nahlásená dodávateľovi nových lámp. Lampa VO je napojená na rozvod osvetlenia na cintoríne a bude plne funkčná až po ukončení rekonštrukcie VO na cintoríne.

Ing.Gúth ,TEKOS spol. s r.o.
22. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
VO je funkčné.
S pozdravom

Ing.Gúth ,TEKOS spol. s r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania