Prepadnutý poklop

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Katarína 30. júla 2018

Dobry den. Na chodniku na ulici 1.maja je dalsi prepadnuty poklop, len o par metrov dalej, ako bol prepadnuty prednedavnom.
Prosim vas, len nepiste, ze poklop je objednany a caka sa na dodanie. Ked je problem s prepadavajuci poklopmi, preco mesto nema urcity pocet na sklade, aby sa dali operativne vymenit?

10. august 2018

Odpoveď samosprávy

Preverujeme miestne príslušného správcu k zabezpečeniu opravy.

Gabriela Bedard
MsÚ Malacky
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Poklop bol vymenený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania