Prepadajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Marek 07. novembra 2018

Na zàhoràckej medzi bytovým domom a školou sa pri kanalizačnom poklope prepadava chodník viď foto

21. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, chodník bol opravený.

Ing. Jana Ježková - ÚVaŽP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania