Cesta mládeže-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Michal 10. januára 2019

Dobry den
Neviem ci uz je vyriesene. Chyba znacka chodnik pre chodcov. Je polozena na zemi, opreta o stlp.

Dakujem

11. január 2019

Monika

Prosím bolo by možné osadenie takej reflexnej žltej značky aké sú na iných prechodoch? Nakoľko sa jedná o prechod ku škole a zo zákruty tam letia autá ako besné bolo by označenie prechodu lepšie viditeľné. Ďakujem a prajem príjemný deň.
15. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu poškodenej zvislej dopravnej značky priechod pre chodcov sme zadali nášmu dodávateľovi služieb. Návrh na úpravu dopravného značenia prednesieme v dopravnej komisii ODI OR PZ.

Ing. Chrenko, MsÚ Malacky
15. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,
značka je opravená.
S pozdravom

Ing.Gúth TEKOS spol. s r.o.
05. jún 2020

Malačan24

Chýbajúce zvislé dopravné značenie na Ceste mládeže.
05. jún 2020

Monika

Dobrý deň prajem,

3.júna už osadili na tyč značky, nahlasovala som to v inom podnete :-)

https://www.odkazprestarostu.sk/malacky/podnety/86358/zahoracka-vertikalna-znacka-chybajuca

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania