Jánošíkova-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Uzavretý
meno
Miroslav 10. apríla 2019

Dnes aj keď to malo byt vykonane podľa kalendára tak na časti Jánošikovej ulice neboli vyvezene nádoby na BIO odpad.

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,
ospravedlňujeme sa ,nádoby boli vyvezené na druhý deň .
S pozdravom

Ing.Gúth TEKOS spol. s r.o.
12. apríl 2019

Miroslav

Dobry den,nadoba tam bola od pondelka rana do utorka vecera a nebola vobec vyvezena.
13. november 2019

Monika

Bio odpad z Apríla je už určite odvezený, prosím o uzatvorenie podnetu. Ďakujem pekne
27. november 2019

Monika

Dobrý deň,
Bio odpad z Apríla je už určite odvezený preto prosím administrátora o uzatvorenie podnetu.

Ďakujem pekne a prajem pekný zvyšok dňa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.