1. mája-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Richard Ďuriš 09. apríla 2019

Dobrý deň , chcel by som nahlásiť neopravne nevyhradzovanie parkovného miesta zo strany obchodu. Bol by som rad ak by sa tato situácia vyriešila , pretože ako obyvateľ ul 1.maja mám problém vo večerných hodinách parkovať( problém vyhradzovania trvá už viac ako 6 mesiacov)
a ak majú povolenie od mesta na parkovacie miesto bol by som rad ,aby si ho riadne vyznačili, osadili značku ,ako prikazuje legislatíva, v opačnom prípade odstránili plechovú búdu , stojan na bicykle umiestnili pod výkladne okno ako bol pred rekonštrukciou a nebránili pri parkovaní. Ďakujem za odpoveď a dúfam že vzniknutú situáciu vyriešite.

18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Pri prehliadke bolo zistené, že stojan na bicykle a informačná tabuľa boli z parkovacieho miesta odstránené a na umiestnenie plechovej búdy má prevádzka povolenie.

Gabriela Bedard
MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania