Martina Rázusa-neporiadok okolo kontajnerov

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Andrea Juhászová 24. apríla 2019

Dobrý deň, chcela by som upozorniť na neporiadok pri kontajneroch na ulici M. Rázusa , ktorý tam máme vďaka nejakému šikovnému susedovi. Vysťahoval si byt týždeň po odvoze veľkého odpadu. Mali sme tam neporiadky celé sviatky a zaberá to dve parkovacie miesta. Viete nám s tým pomôcť? Zjavne to susedovi ktorý to spôsobil nevadí... ĎAKUJEM

24. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mestská polícia vykonáva vo veci šetrenie. V najbližších dňoch Vás budeme o výsledku informovať.

Vladislav Kunák
MsP MsÚ MA
26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Priestupca bol doriešený, odpad 26.4.2019 odprataný.

Vladislav Kunák
MsP MsÚ MA

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania