Veľkomoravská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Malačan24 24. apríla 2019

Poškodený kontajner na plasty.

25. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zabezpečíme opravu poškodeného kontajneru na plasty.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, Tekos
Kedy? Apríl/Máj

Gabriela Bedard
MsÚ
26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,
kontajner bol vymenený za funkčný.
S pozdravom


Gúth TEKOS spol. s r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania