Záhorácka-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Prepadavajuci sa chodnik na zahorackej - minuly rok opravovany chodnik sa opat prepadava 😕

03. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet sme postúpili Bratislavskej vodárenskej spoločnosti.
Kto? Bratislavská vodárenská spoločnosť
Kedy? Jún/Júl

Gabriela Bedard
MsÚ
07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
preposielame Vám informáciu od kompetentného pracovníka:
Podnet sme preverili a je v štádiu riešenia, je objednaná aj oprava.
S pozdravom
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.
Prešovská 48, 826 46 Bratislava
11. jún 2019

rodáčka

Dobrý deň, vodári by sa mali poponáhľať, prepadávanie rýchlo pokračuje
10. október 2019

Monika

Miesto sa rozkopalo, opravilo a bol osadený nový kanál.

Ďakujeme.
23. február 2020

Jan Kacko

Dobry den, na konkretnom (opravenom) mieste dlazba zacina znova pracovat. Pri chodi po konkretnom mieste sa zda ze pod dlazbou je vzduchova bublina a myslim ze dlazba sa coskoro opat prepadne.
24. február 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme opätovne otvorili a preposlalali BVS na vyriešenie.
S pozdravom
Administrátorka portálu
25. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
chodník bol opravený minulý rok.
S pozdravom
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.
Prešovská 48, 826 46 Bratislava
25. február 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň p.Ján Kacko,
takúto odpoveď sme dostali od BVS, podnet preto zatiaľ označujeme ako vyriešený.
Ak by došlo k opätovnému prepadu chodníka, potom vás poprosíme o odfotenie problému a uloženie aktualizácie pod tento podnet. Následne podnet opätovne prepošleme na BVS na riešenie.
S pozdravom
Administrátorka portálu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania