Veľkomoravská-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení

Potrebna udrzba ihriska:
- spinave,nepozametane -piesok je po celom ihrisku (co je velmi nebezpecne ked sa deti nahanaju,mozu sa smyknut a ublizit si)

27. máj 2019

Silvia

Ihrisko je -spinave,nepozametane -piesok je po celom ihrisku/co je velmi nebezpecne ked sa deti nahanaju,mozu sa smyknut a ublizit si/ -okolo pieskoviska trcia sroby, gumy na sedenie su povytrhane
27. máj 2019

Monika

Musím súhlasiť , ihrisko potrebuje opraviť sedenie, vyzametať, vyčistiť,dotiahnuť čo je uvoľnené. A nie len toto ihrisko ale všetky ihriská v Malackách by mal niekto raz za radom prejsť, a na vlastné oči si pozrieť v akom žalostnom stave sú.
27. máj 2019

Iris

Nielen ihrisko, ale aj prístupová cesta vo vnútrobloku Veľkomoravskej je v dezolátnom stave. Prikladám foto po minulotýždňových dažďoch...niet čo dodať.
28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

V najbližších týždňoch začne prebiehať údržba detských ihrísk.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, Tekos
Kedy? Jún/Júl

Gabriela Bedard
MsÚ
10. jún 2019

miso

Mamičky čo tak vziat metlu keď idete na ihrisko s deťmi a vyzametat to trosku pohybu neuškodí veď to robíte aj preseba keď bývate v tejto lokalite.ved vaše deti tam ten piesok nanosili
10. jún 2019

Monika

Miso ihriska ma v sprave mesto, tu ide o princip ze mesto dlhe roky ihriska ignoruje a uz dlho na nich nevykonava udrzbu okrem mozno vymeny piesku. Mamicky na ihriskach aj vyzbieraju smeti aj zveladia co sa da ale neda sa to donekonecna ;-) A tu nejde len o ten piesok ale ze vacsina hracich prvkov na malackych ihriskach urcite nesplna normu pre bezpecnost.
12. júl 2019

Peter Ditrich

Možno by bolo dobré zamyslieť sa kto to tam poškodzuje. Dospelí asi nie. Keby rodičia raz za rok prinútili svoje deti k brigáde a čisteniu ihriska, viac by si tie ihriská vážili. Postoj "ved to mám robiť mesto" je dosť alibistické ...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania