1. mája-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
Richard Ďuriš 18. júna 2019

Dobry den , zasielam podnet ohladne parkovania,resp. znacenie,
ked som sa do bytoveho domu 94/73 na 1maja v roku 2012 stahoval, tak v tom case prebiehala rekonstrukcia domu a stavitel dostal od mesta podmienku aby vybudoval 10 parkovacich miest na jeho naklady, cely problem spociva v tom ze na parkovisku parkuju iny obyvatelia bytoviek a v neposeldnom rade ,ucitelia alebo rodicia osobitnej skoly, a tym padom obyvatelia bytovky 94/ 71,73 a 75 nemaju kde parkovat. jedna bytovka ma cedulu "ZV len pre vlastnikov bytu!" , bolo by mozne osadit takuto cedulu aj pri nasom parkovisku? lepsie " podme rovnym metrom na vsetkych". Dakujem.

02. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
opätovne sme kontaktovali samosprávu s upozornením na neriešený podnet.
S pozdravom
Administrátorka portálu
18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Nakoľko ide o zeleň, uvedené dopravné značenie pravdepodobne nebolo odsúhlasené odborom dopravy, resp. dopravným inšpektorom. Podnet posunieme na odbor dopravy, aby preveril oprávnenosť dopravného značenia.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia
Kedy? Júl/August

Gabriela Bedard
MsÚ
18. júl 2019

Richard Ďuriš

dobry den , podla mna to nevyzera ako zelen , skor ako blatove bojisko, druhe parkovisko je pekne upravene a je tam aj dostatok zelene , len by sme potrebovali tu zakazovu znacku.
13. december 2019

Monika

Dobrý deň prajem,

prosím posunulo sa niekam od júna riešenie tohto podnetu?

Ďakujem veľmi pekne.
13. december 2019

Richard Ďuriš

Nie , ostalo len ticho , ako všetko čo nikto nechce riesit.
13. december 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme opätovne preposlali samospráve.
S pozdravom
Administrátorka portálu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania