Sládkovičova-znečisťovanie-poškodené vozidlo Tekos

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený

prosim preverit tech.stav vozidla zn.Liaz patriaceho Tekos sro, vyvoz 1.obvod, 2.7. uz niekolko tyzdnov vyteka z vozidla pachnuca tekutina vo vascom mnozstve. je to citit na kazdej ulici kade vozidlo prejde. zapach pripomina zhnite maso, vozidlo pravdepodobne likviduje restauracny odpad. zapach pretrvava niekolko dni. otazkou je obsah patogennych organizmov...dakujem za urychlene presetrenie

24. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Požiadali sme vedenia spoločnosti Tekos o prešetrenie a následné riešenie vzniknutej situácie.
Kto? Tekos
Kedy? Júl/August

Gabriela Bedard
MsÚ
12. august 2019

Monika

Na ceste po celom Malom námestí, 1. mája, za kinom všade kde človek ide to smrdí v celých Malackách ako skysnutá hniloba. Pri týchto teplách je to neznesiteľné aký zápach sa z ciest šíri.
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Vyjadrenie konateľa spoločnosti Tekos:
Vozidlo poškodené nie je, jeho technický stav je v poriadku. Reštauračný odpad TEKOS nevyváža.
Taktiež TEKOS nevie ovplyvniť a neručí za to, čo občania dajú do nádob na odpad. Zápach z vozidiel spôsobuje odpad, ktorý vyvážajú a v horúcom letnom počasí podlieha rýchlejšie rozkladu.
Ing. Peter Bartošek
konateľ
Kto? Tekos

Gabriela Bedard
MsÚ
13. august 2019

Jozef

Tak odkážte konateľovi firmy TEKOS, že tie autá treba aj umývať. To sa vážne nedá dýchať! Žiadne roky predtým nenechávali taký smradľavý bordel na cestách. Celé Malacky zrazu vyhadzujú iné odpadky? TEKOS neručí za to, čo občania vyhadzujú do odpadkových košov, ale ručí za čistotu v meste! Či to už v paušále nemajú? Zaujímavé, že TEKOS vykonáva činnosti vrátane kosenia trávy, až na základe podnetov a sťažností občanov. Zvážil by som výmenu dodávateľa...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.