Bernolákova-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Vladimir 09. júla 2019

Dobry den, z novovybudovaneho priestoru pre smetne kose (ustupil tym padom travnik, resp. 2 parkovacie miesta) nam boli odstranene kontajnery na zmesny odpad a zrejme presunute na nezname miesto - bez oznamenia. Cca pred mesiacom kolovala peticia iniciovana majitelmi rodinneho domu v Domkoch, ktorym prekazal zapach iduci z kosov a ziadali presun nadob. Vacsina obyvatelov nasich vchodov odmietla podpisat, kedze by sme museli s odpadkami chodit az za OC Pacifik. Nadoby boli napriek tomu odstranene. Ziadame o presetrenie platnosti peticie, ako mohlo dojst k zruseniu stojiska pre kontajnery, z ktoreho zostala len nepekna betonova plocha, ktorych je v Domkoch viac nez dost. Ludia teraz odkladaju odpadky na zem v sackoch, vid. foto. Dakujem

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kontajnery na zmesový komunálny odpad boli z dôvodu opakovaných sťažností na zápach z rozhodnutia pána primátora presunuté na stojisko Bernolákova 16. O tejto zmene boli obyvatelia domov Bernolákova 1-9 oboznámení oznamom na domovej bráne. V priestore ešte budú realizované
stavebné úpravy. Po ich ukončení bude plocha využívaná ako parkovisko. Odpad bude odstránený.
Kto? Tekos.spol.s..r.o. Malacky
Kedy? do týždňa

Ing. Jana Chválová, ÚVa ŽP
30. august 2019

Odpoveď samosprávy

Odpad bol už odstránený.

Gabriela Bedard
MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania