Štúrova-detské ihrisko-poškodený plot

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený

uz je to takto asi 2mesiace. stačí to zavarit

07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Objednali sme opravu poškodeného oplotenia.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia - správa zelene
Kedy? August

Gabriela Bedard
MsÚ
14. august 2019

Miroslav Hečko

hotovo parada

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.