Záhorácka-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Adam 11. augusta 2019

Dokedy tu máme byť ešte po tme?!?! Parkovisko je v úplnej tme. Načapali sme aj podozrive osoby obhliadat si auta. Su tu idealne podmienky pre zlodejov!

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Na Záhoráckej ulici evidujeme časté výpadky elektrického okruhu.
Aktuálne je okruh opravený, ale hľadáme riešenie na odstránenie závady, aby k podobným výpadkom nedochádzalo.

Tomáš Gajdoš
Útvar strategického rozvoja, MsÚ Malacky
13. august 2019

Arsen Prenga

To nejsu vypadky. Ale uz niekolko mesiacov trvajuca tma. A lámp je aj tak nedostatok. Planovala sa kompletna rekonstrukcia. Kedy bude??

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania