Pri Maline-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený

Dobrý deň, od víkendu je pri bytovom dome zlomený strom.

13. august 2019

Kvjecinka

Číslo domu je 5632.
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Požiadali sme spoločnosť Tekos, aby odstránili zlomený konár.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia - správa zelene, Tekos
Kedy? August

Gabriela Bedard
MsÚ
13. august 2019

Kvjecinka

Ďakujem, strom už zrezali.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania