Malé námestie-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Stefan Buzek 01. septembra 2019

Dobry den
Chcel by som nahlasit nefunkčne osvetlenie chodniku medzi ulicami 1.Maja a Male Namestie.
Svieti tak raz do týždňa.

06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Dlhodobo evidujeme pravidelné výpadky verejného osvetlenia. Aktuálne analyzujeme príčinu a hľadáme pôvod týchto nedostatkov. Prosíme o strpenie, kým nebude problém definitívne diagnostikovaný a vyriešený.
Kto? Útvar strategického rozvoja, Tekos

Gabriela Bedard
MsÚ
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Momentálne by malo byť verejné osvetlenie funkčné. Naďalej však prosíme o trpezlivosť s možnými výpadkami.

Gabriela Bedard
MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania