1. mája-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Marcela 01. septembra 2019

Dobry den prajem, osvetlenie nefunguje, ani pred cinzakom, ani za cinzakom uz dlhodobo, pritom je po reknstrukcii. Prosim o informaciu o termine opravy, lebo v nocnych hodnach je v okoli cinzaku, resp. v celom dvore, absolutna tma.

Dakujem.

06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Dlhodobo evidujeme pravidelné výpadky verejného osvetlenia. Aktuálne analyzujeme príčinu a hľadáme pôvod týchto nedostatkov. Prosíme o strpenie, kým nebude problém definitívne diagnostikovaný a vyriešený.
Kto? Útvar strategického rozvoja, Tekos

Gabriela Bedard
MsÚ
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Momentálne by malo byť verejné osvetlenie funkčné. Naďalej však prosíme o trpezlivosť s možnými výpadkami.

Gabriela Bedard
MsÚ
06. september 2019

Marcela

Dobry den. Potvrdzujem, ze osvetlenie je posledne dve noci funkcne. Dakujem. Marcela

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania