Veľkomoravská-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Iris 28. októbra 2019

Dobrý deň, poprosím ostrihať kríky na Veľkomoravskej 2410/3, nakoľko ich konáre zasahujú do 2/3 frekventovaného chodníka. Ďakujem

30. október 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Postúpili sme ho útvaru výstavby a životného prostredia - správa zelene.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia - správa zelene
Kedy? November

Gabriela Bedard
MsÚ
05. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
momentálne v danej lokalite prebieha orezávanie kríkov. Konkrétne tento je tiež na zozname objednaných prác u fi. Tekos.

Bačová, ÚVaŽP
24. november 2019

Monika

Kríky sú ostrihané

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania