Veľkomoravská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Monika 17. novembra 2019

Dobrý deň,

na Veľkomoravskej ulici 2420 je preplnený kontajner, začína sa kopiť odpad naokolo.

18. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Postúpili sme ho útvaru výstavby a životného prostredia.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia - odpadové hospodárstvo, Tekos
Kedy? November

Gabriela Bedard
MsÚ
19. november 2019

Monika

Ďakujem veľmi pekne, kontajnery boli vyvezené a stojisko dočistené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania