Martina Rázusa-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
mária 24. novembra 2019

Dobrý deň,
kedy je plánované odstránenie lístia z plochy medzi domami? Každý rok urgujeme. Poprosím aj medzi zadným plotom CVČ a Rázusa 17-19.
Ďakujem.

25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dnešným dňom začali pracovníci fi TEKOS lístie zhrabávať. V prípade, že to počas dnešného dňa nestihnú, vykonajú tak zajtra.

Bačová, ÚVaŽP
01. december 2019

Monika

Dobrý deň prajem pani Mária, odhrabali Vám lístie?
01. december 2019

mária

Dobrý deň,
lístie z plochy na obrázku je odhrabané, za čo Vám srdečne ďakujem, ale medzi zadným plotom CVČ a bielozelenou bytovkou M. Rázusa 17-19 odhrabané nebolo. Už v minulom roku som to urgovala aj s fotografiou. Pekne prosím, lebo sú tam dve lipy a kríky a tých listov je tam veľa. Ja trpím ťažkou alergiou a pri vetraní ten prach zo suchých stromov ide do okien. Prepáčte, že som sa takto rozpísala a ďakujem za pochopenie. Prajem pekný deň.
02. december 2019

Monika

Pani Mária, to musíte adresovať samospráve, ja som tiež len obyvateľka Malaciek, u nás na Malom námestí a 1.mája ešte tiež nepohrabali lístie.

Pevne verím že Vám prídu dohrabať aj zvyšok, krásny zvyšok dňa Vám prajem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania