Martina Rázusa-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Ján 04. januára 2020

My majitelia bytov tu máme dlhodobý problém s parkovaním, nakoľko z Pribinovej parkujú hostia Plzenskej hodovne a od M.Rázusa zasa návštevníci CVĆ a ešte naši spolubýajúci tu odstavujú dlhodobo svoje autá určené s veľkou pravdepodonbnosťou na biznis asi 3 autá odparkované vedľa seba z toho jedno bez EVČ.

08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Postúpili sme ho mestskej polícii.
Kto? Mestská polícia

Gabriela Bedard
MsÚ
08. január 2020

Odpoveď samosprávy

ďakujeme za podnet. Mestská polícia Malacky vykonáva úkony vedúce k odstráneniu dlhodobo odstaveného vozidla . O výsledkoch Vás budeme informovať. Taktiež vykonávame úkon oznámenia na Okresný úrad, ktorý má v kompetencií riešiť neplatnú STK a EK.

Vladislav Kunák
MsP MsÚ MA
05. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, predmetné MV bolo z miesta odstránené.

Vladislav Kunák
MsP MsÚ MA

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania