Veľkomoravská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
Robo 06. januára 2020

Vytlky a stojaca voda po dazdi na velkomoravskej ulici...uvazuje sa aj s realizaciou vnutroblokou?Dakujem

07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Bude zaradený do zásobníka projektov. Po vyčlenení finančných prostriedkov z rozpočtu mesta pristúpime k realizácii.
Aktuálne požiadavky obyvateľov zo všetkých častí mesta na rekonštrukciu chodníkov a vnútroblokov presahujú 3 mil. eur, čomu nie je možné vyhovieť vzhľadom na súčasné finančné možnosti mesta. Mesto pri rekonštrukciách miestnych komunikácií a vnútroblokov postupuje systematicky.

Gabriela Bedard
MsÚ
13. február 2020

Renata

Od 30.januára 2018 stav nezmenený napriek "úsiliu" samosprávy! Čo bude ďalej, halooo už sa tam zobuďte!
Porovnajte fotografie z januára 2018 a z februára 2020:
https://www.odkazprestarostu.sk/malacky/podnety/48173/prijazdova-cesta
Tak pán primátor, to sme sa ale posunuli, čo!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania