Veľkomoravská-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
Malačan24 07. februára 2020

V prípade dažďa na danom mieste stojí voda a následne blato steká na cestu.

13. február 2020

Renata

Od 30.januára 2018 stav nezmenený napriek "úsiliu" samosprávy! Čo bude ďalej, halooo už sa tam zobuďte!
Porovnajte fotografie z januára 2018 a z februára 2020:
https://www.odkazprestarostu.sk/malacky/podnety/48173/prijazdova-cesta
Tak pán primátor, to sme sa ale posunuli, čo!
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho útvaru výstavby a životného prostredia. Na mieste bude vykonaná obhliadka a príde k prešetreniu súčasného stavu zeleného pásma popri spomaľovači. Na základe zistených skutočností bude navrhnutá najvhodnejšia možnosť na odstránenie problému.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia - Správa zelene

Matúš Gelinger
ÚVaŽP
22. september 2020

Monika Ježková

Dobrý deň prajem,

prosím administrátora o opätovné zaslanie samospráve aby vyjadrili k stavu riešenia podnetu,

ďakujem pekne.
22. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania