Malé námestie-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Neriešený
meno
Martina 23. februára 2020

Poprosim Vas konecne o doriesenie problemu pozemku v centre mesta. Zacinaju sa tam objavovat kopy odpadkov. Je to mozne ze sa toto nevie doriesit za niekolko rokov? Sama burina, stavebny odpad, jamy, blato a teraz uz aj televizor. Uz sa “ tesim” na jar ked sa to tam opat zacne rozrastat.

23. február 2020

Ľudovít PÉTER

To je vykladna skrina, v ktorej sa stretli dve ega, ktore sa snazia jeden druhemu dokazat, kto je je vacsi hlupak...Take charakteristicke pre toto mesto.
24. február 2020

Monika Ježková

Myslím si že sa odpovede pravdepodobne nedočkáme. Niekoľko krát sme sa pýtali na sociálnych sieťach priamo primátora, niekoľko podnetov je už aj tu nahlásených a bez odozvy či posunu v riešení.

Jednoducho nám čo tu bývame má asi stačiť vyjadrenie že primátor a majiteľ pozemku majú medzi sebou spor a my máme čušať a žiť tu v tomto hnoji, odpadkoch s potkanmi v centre mesta.
06. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Majiteľovi pozemku bola opätovne zaslaná výzva, aby pozemok vyčistil a zabezpečil, nakoľko hrozí nebezpečenstvo úrazu.

Gabriela Bedard
MsÚ
18. august 2020

Monika Ježková

Dobrý deň prajem,

prosím samosprávu o aktualizáciu riešenia tohto podnetu, či bolo majiteľom pozemku zabezpečené vyčistenie a zabezpečenie pozemku.

Ďakujem pekne.
19. november 2020

Monika Ježková

Dobrý večer prajem pani Martina,

chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť či by ste aktualizovali tento podnet pridaním aktuálnej fotografie, či sa parcela dočistila od televízora, atď...
20. marec 2021

Monika Ježková

Tento aj niekoľko podobných podnetov z tohto miesta je dlhodobo neriešených.

Na pozemku sú potkany, množstvo odpadu, zápach, kilometrová burina,...
20. marec 2021

Martina

Samozrejme sa nic s pozemkom nedeje. Kopy odpadkov sa len znasobuju a ako bonus minuly tyzden zomrel v maringotke bezdomovec.
20. marec 2021

Martina

Odpadky,vykaly...ludia si z pozemku robia verejne wc
20. marec 2021

Monika Ježková

Pani Martina sledujem tento problém na pozemku už dlhú dobu a skutočne je tá situácia už neúnosná a dlhodobo neriešená.

Neviem si ani len predstaviť aké to musí byť pre Vás čo to máte rovno pod oknami, ja bývam tiež na Malom námestí ale z opačnej strany.

Rozmýšlam ako by sa s týmto problémom dalo niekam po rokoch bezmocnosti posunúť, kam sa obrátiť aby sa tu konečne dalo normálne žiť.
21. marec 2021

Monika Ježková

Podnet - dlhodobo neriešený
22. marec 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve s upozornením na jeho neriešenie.

S pozdravom
Anna Rybáriková
Odkaz pre starostu
[email protected]
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. V danej veci konáme. Majiteľa pozemku sme vyzvali na odstránenie zhoretej unimobunky a odpadu z pozemku a jeho pravidelnú údržbu.
Kto? útvar výstavby a ŽP
Kedy? 3. štvrťrok 2021

Ing. Jana Chválová, ÚVa ŽP
23. júl 2021

Martina

Dobrý deň, túto odpoveď ste už písali a stále ten pozemok vyzerá rovnako,keď nie horšie. Pán majiteľ výzvy ignoruje a aj ignorovať bude. Nie je možné iné riešenie?
28. január 2022

Monika Ježková

Dobrý deň,

tento problém na pozemku pretrváva dlhodobo a je dlhodobo neriešený.

Momentálne sa na pozemku nachádza zhorená maringotka, odpad, špina.
31. január 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve s upozornením na jeho neriešenie.

S pozdravom
Anna Rybáriková
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania