Veľkomoravská-Verejné služby-upchatý žľab

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
Malačan24 02. marca 2020

Bolo by prosím možné vyčistiť dažďový žľab uprostred spomalovača na Veľkomoravskej/M.R. Štefánika, nakoľko pri daždi stojí na M.R.Štefánika pred spomalovačom voda.
Ďakujem.

05. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Postúpili sme ho útvaru výstavby a životného prostredia.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia
Kedy? Marec 2020

Gabriela Bedard
MsÚ
25. máj 2020

Monika

Dobrý deň prajem,

prosím bol vyčistený žľab?
05. júl 2020

Malačan24

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený. Žlab je doteraz nevyčistený, už v ňom začala rásť aj burina.
05. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme opätovne preposlali samospráve.
S pozdravom
Administrátorka portálu OPS
06. august 2020

Monika

Dobrý deň prajem,

prosím administrátora o opätovné zaslanie samospráve, nakoľko je podnet ešte z marca.

Ďakujem pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania