Veľkomoravská-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
Matej Rublík 31. mája 2020

Padol (bol som pri tom) celkom veľký konár (je na zemi na jednej fotke) na auto. Samotný strom nevyzerá zdravo. Treba ho skontrolovať. Je to strom takmer oproti vchodu 16.

01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho útvaru výstavby a životného prostredia.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia - Správa zelene

Matúš Gelinger
ÚVaŽP
06. august 2020

Monika

Dobrý deň prajem,

prosím administrátora o opätovné zaslanie samospráve aby sa vyjadrili k podnetu či bol predmetný strom skontrolovaný.

Ďakujem pekne.
26. august 2020

Monika

Dobrý deň prajem,

prosím administrátora o opätovné zaslanie samospráve aby sa vyjadrili k podnetu či bol predmetný strom skontrolovaný.

Ďakujem pekne.
27. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania