Kláštorné námestie-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Malačan24 27. júla 2020

Vyblednuté dopravné značenie na križovatke v centre.

28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na Slovenskú správu ciest, ktorá je správcom predmetnej komunikácie.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, Slovenská správa ciest - IVSC Bratislava

Matúš Gelinger
ÚVaŽP
28. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na Slovenskú správu ciest, ktorá je správcom predmetnej komunikácie.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia, Slovenská správa ciest - IVSC Bratislava

Matúš Gelinger
ÚVaŽP
28. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme preposlali aj na SSC.
S pozdravom
Administrátorka portálu OPS
30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ak sa tá značka nachádza na pripojení ul. Radlinského do križovatky tak sa nejedná o cestu v správe SSC Bratislava SSC je správcom ciest I. tried mimo ciest I. tried v meste Bratislava. Podľa mapy to tak vyzerá, ale skontrolujeme naše DZ.
S pozdravom
Ing. František Takáč
SSC IVSC Bratislava úsek správy a prevádzky
21. september 2020

Malačan24

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený.
10. november 2020

Monika Ježková

Aktualizácia podnetu - značky zatiaľ neboli vymenené
20. december 2020

Malačan24

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený.
21. december 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný Slovenskej správe ciest.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
[email protected]
13. február 2021

Monika Ježková

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
14. február 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali Slovenskej správe ciest.

S pozdravom
Anna Rybáriková
Odkaz pre starostu
[email protected]
17. marec 2021

Monika Ježková

Dobrý deň prajem,

kedy sa prosím dá v meste už do poriadku dopravné značenie na svetelnej križovatke? Okrem značiek spomenutých v podnete je ďalšia vyblednutá pri predajni O2
18. marec 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve aj SSC.

S pozdravom
Anna Rybáriková
Odkaz pre starostu
[email protected]
24. marec 2021

Monika Ježková

8 mesiacov neriešený podnet - dodnes nebola na hlavnej križovatke vymenená ani jedna z vyblednutých značiek
24. marec 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve s upozornením na jeho neriešenie.

S pozdravom
Anna Rybáriková
Odkaz pre starostu
[email protected]
12. máj 2021

Malačan24

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený.
12. máj 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve.

S pozdravom
Anna Rybáriková
Odkaz pre starostu
[email protected]
18. október 2023

orbitalfunk Pavúk

Najväčší paradox je, že celá križovatka prešla rekonštrukciou, sú tam nové semafory, lampy, stožiare, všade sú značky nové a tu ostala jediná stará, je to náhoda? To je úplný nonsens.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania