Námestie Svetozára Hurbana Vajanského-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Martin

V riešení
meno
Mária Petrášková 20. októbra 2021

Tento kontajner, budúca MOMka, sa objavil na námestí S.H.Vajanského už koncom septembra.
Je priamo v chodníku, ktorý prechádza cez námestie okolo "Strojára", chodí tade dosť veľa ľudí. Treba to obchádzať po tráve, ešte k tomu aj prenosné WC !?!? To ste dovolili postaviť takmer priamo pod "oknami" radnice? Nevhodné!!
"Ako päsť na oko". Poprosíme o nápravu!!!

20. október 2021

Odpoveď samosprávy

Kontajner nemá od "mesta" žiadne povolenie. Je umiestnený na pozemku prenajatom od spoločnosti UTAR s ich súhlasom. Vzhľadom na skutočnosť, že umiestnením kontajnera došlo ku vzniku prekážky na existujúcom chodníku bez povolenia cestného správneho orgánu, situáciu momentálne rieši cestný správny orgán.
Kto? cestný správny orgán
Kedy? 10/2021

Ing. Branislav Bella
vedúci OKS
MSÚ Martin

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania