Blikajúca lampa

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený

Zaslal: Martin, 29. augusta 2015 Odoslané z mobilnej aplikácie

Lampa celú noc bliká, oproti vchodu Majernika 19

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

27. január 2016 Odpoveď

Blikajúca lampa bola opravená v septembri 2015.

Ing. Mráziková, OKS, MsÚ Martin.

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.