Výtlk na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený

Zaslal: Tomáš , 18. februára 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na ulici L.Frimmela (Martin,stráne) je veľký výtlk ktorý znepríjemňuje život vodičom ale aj chodcom

27. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Výtlk bol opravený.

Ing. Mráziková, OKS, MsÚ Martin
28. júl 2016

Tomáš

Výtlk nebol opravený ani nahodou!

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.