Zeleń brániaca vo výhľade

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený

Zaslal: Miriam, 27. júna 2016

Dobrý deň,
chcem upozorniť na 2 nebezpečné úseky, kde zeleň rastúca pri križovatke bráni výhľadu. Prvý je pri výjazde z cyklistického chodníka smerom od Košút k železničnému podchodu pri Fatre
je po pravej strane obrovský krík a nie je preto vidno či niekto prichádza z pravej strany a vlastne ani z ľavej strany.
Druhý úsek je na Jilemnického ulici, Košúty 1, takisto z cyklistického chodníka nie je vidno či niekto prichádza od prechodu a chodec nevidí či niekto prichádza po cyklistickom chodníku. Určite je nám zeleň vzácna, ale v tomto prípade by mohla spôsobiť nechcený úraz. Ďakujem za nápravu


--

19. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Zeleň bola upravená.

Ing. Jarmila Mráziková, OKS, MsÚ Martin
17. august 2016

Miriam

Zeleň bola mierne ostrihaná len na ľavej strane, cyklista prichádzajúci od Košút, vôbec nevie či niekto prichádza z ľavej strany od Priekopy, nie je tam ani značka, že táto cesta bude križovaná inou cestou, takže ten kto to nepozná. Krík pri prechode v Košútoch 1na Jilemnickej ulici upravený
vôbec nebol
17. august 2016

Miriam

19. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Zeleň bola upravená.

Ing. Mráziková, OKS, Martin

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.