Zlomený Strom

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený

Zaslal: Marko, 05. septembra 2016

Dobrý deň. Na ulici Nade Hejnej na Ladovni je nad cestou zlomený strom, je otázkou času, kedy môže spadnúť nedaj bože na nejaké auto. Preto by bolo dobré keby sa čo najskôr vypílil pre bezpečnosť.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

12. október 2016 Odpoveď

Strom bol odstránený.

Ing. Mráziková, OKS, MsÚ Martin

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.