Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Prehnite trámy na lavičke cez potok

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený

Zaslal: Róbert , 20. mája 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Poškodené most pri deckom ihrisku je síce označený dopravnou značkou,ale napriek tomu deti sú zvedavé! Tento most radi využívali aj cyklisti bežci a psíčkari.

25. október 2017

Odpoveď samosprávy

Lávka bola opravená 29.8.2017

Ing. Jarmila Mráziková, OKS, MsÚ Martin

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.