Kanál

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený

Zaslal: Pavol, 21. júla 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Nebezpečne vytŕčajúca obruba kanálu

28. september 2017

Odpoveď samosprávy

Kanál patrí spoločnosti TURVOD. Spoločnosť bola požiadaná, aby uvedený kanál opravila.

Ing. Mráziková, OKS, Martin
14. október 2017

Pavol

Kanál je opravený.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.