Parkovanie na "trave"

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Neriešený

Zaslal: Boush Hvizdak, 18. novembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Auta parkuju mimo parkovisko, nicia zelen, roznasaju blato po chodniku.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.