Aktualizovať podnet
Neporiadok v okoli zastavky MHD

Nahrajte obrázok aktualizácie podnetu:

Vaše meno:

Váš e-mail:

Koľko je jedna plus jedna? (zadajte číslo):


   alebo   ísť späť


Pomoc

Pomocou nasledovného dialógu nás môžete upozorniť na akúkoľvek zmenu príslušného podnetu, či už sa jedná o jeho nápravu, alebo naopak zhoršenie daného stavu.

Neporiadok v okoli zastavky MHD

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený

Zaslal: Boush Hvizdak, 18. novembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Odpadky v okoli zastavky

29. január 2018

Odpoveď samosprávy

Priestor bol vyčistený.

Ing. Jarmila Mráziková, OKS, MsÚ Martin

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania