Nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený

Zaslal: Erik Uhrin, 30. novembra 2017

Na križovatke ulíc Majerčíkova a Priehradná smerom na Kolóniu III, je nefunkčná lampa osvetlenia. Osvetlenie hneď po rozsvietení zhasne, čo sa neustále opakuje.

15. december 2017

Erik Uhrin

Lampu vymenili, všetko funguje. Ďakujem.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.