Neodhrnuty chodnik

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Vyriešený

Zaslal: Simona, 19. januára 2018

Ako zacalo tento tyzden snezit , tak tento chodnik nebol odhnuty ani raz . Zapotila som sa uz cestou na nakupy .. Takto by chodnik pri narodnom cintorine nemal vyzerat .

02. február 2018

Odpoveď samosprávy

Uvedený chodník nie je zahrnutý v operačnom pláne zimnej údržby. V zmysle zákona majú povinnosť udržiavať chodníky prislúchajúce k nehnuteľnostiam v schodnom stave majitelia nehnuteľností.



Ing. Jarmila Mráziková, OKS, MsÚ Martin
15. február 2018

milan

veď sa už rostopil

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.