Vysoká nepokosená tráva v Košútoch

Zodpovednosť za riešenie: Martin

Neriešený

Zaslal: Anna Rakšániová, 08. júla 2018

Prosím o informáciu, prečo sa ešte nepokosila vysoká tráva medzi Kauflandom a Košútmi 1, od jari pracovníci Brantnera kosili travu v okolí panelákov dva krát, no pole ostalo zarastené celý čas. Druhé pole je v takom istom stave. Je to od panelákov Košúty 2 smerom na zástavku MHD ku Campo di Martin. Chodníky sú obrastené bodliakmi a je to naozaj nepohodlné kráčať okolo bodliakov s malými deťmi.
Dakujem za informáciu a skoré vyriešenie problému.
Rakšániová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.